fbpx

Fotografia

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w sposób świadomy w 2014 roku. Wówczas zamieniłam przysłowiową „małpkę” na swoją pierwszą lustrzankę, z którą… zupełnie nie wiedziałam co zrobić. Funkcja AUTO włączona była więc przez dość długi czas, ale wrodzone poczucie estetyki versus to, co wychodziło z mojego aparatu, coraz mocniej popychało mnie do pozyskania wiedzy tajemnej (tak, właśnie w ten sposób myślałam wtedy o fotografii!) w sposób treściwy i uporządkowany.

Pokornie zapisałam się na podstawowy kurs fotografii w Warszawie, prowadzony przez świetnego nauczyciela – Marka Waśkiela. Cotygodniowe spotkania w grupie foto-osesków, spora dawka wiedzy do przyswojenia, regularne foto-projekty do zrealizowania – to wszystko otworzyło mi oczy i pobudziło wyobraźnię sprawiając, że zaczęłam patrzeć na świat przez pryzmat kadrów. Fotografia stała się moją największą, obok ogrodnictwa, pasją! Odkryłam, że mogę wykorzystywać bez końca moc aparatu i robić zdjęcia takie, jakie sobie wyobrażam: krajobrazowe, makro, portretowe, rodzinne, wakacyjne. Sprawia mi to olbrzymią radość i pozwala wyrażać siebie.

Jeśli masz ochotę umówić się na oryginalną, pełną dobrych emocji sesję w wybranym przez Ciebie miejscu, napisz lub zadzwoń – umówimy się w dogodnym czasie. Moje prace są również do kupienia w formie wydruku na wysokiej jakości papierze lub płótnie.

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości”.

Henri Cartier-Bresson.