Jakie są możliwości płatności?

W naszym sklepie zapłacisz tradycyjnym przelewem oraz poprzez przelewy24.

Jakie są opcje dostawy?

Twoje ukochane sojaczki dostarczymy Ci do paczkomatu lub kurierem.

Czy muszę założyć konto aby zamówić?

Aby złożyć zamówienie w naszym sklepie, nie musisz zakładać konta.

Jeśli złożę zamówienie w poniedziałek, to kiedy ono do mnie dotrze?

Zamówienia staramy się wysłać do 2 dni roboczych po ich złożeniu lub w przypadku opłaty przelewem klasycznym, po wpłynięciu przelewu na konto. W czasie „sezonowym” (świątecznym) czas może się nieco wydłużyć, maksymalnie do 5 dni roboczych. Jeżeli potrzebujesz pilnej wysyłki skontaktuj się z nami!

Czy można zwrócić świecę?

Rozumiemy, że dokonanie wyboru zapachu online może być zadaniem wymagającym. Dlatego, jeżeli nieskorzystałeś jeszcze z zapachu zakupionej świecy, masz możliwość wymiany lub zwrotu produktu w okresie 14 dni od daty otrzymania paczki. Jesteśmy gotowi zaoferować Ci elastyczność i pewność, abyś mógł cieszyć się idealnym aromatem, który spełnia Twoje oczekiwania.

Odrzucono moją płatność, co zrobić?

Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało Ci się opłacić zamówienia skontaktuj się z nami lub złóż zamówienie ponownie i poinformuj nas o zaistniałej sytuacji np. drogą mailową urban.nature.pl@gmail.com. Anulujemy wcześniejsze zamówienie. W razie pytań skontaktuj się z nami!

Jak szybko realizujecie zamówienia?

Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie, Twoje zamówienie zostanie przekazane do procesu realizacji. Jeśli skorzystałeś z klasycznego przelewu, pamiętaj, że czas realizacji może się wydłużyć o 2-3 dni. Aby uniknąć opóźnień, prosimy o przesłanie potwierdzenia płatności, co pozwoli nam szybko przejść do realizacji Twojego zamówienia.

Co z Waszymi słoikami?

Mamy dla Ciebie świetną informację! Jeżeli zdołałaś/zdobyłeś co najmniej 5 słoików, po prostu odeślij je do nas, a my po raz kolejny zadbamy o środowisko i nadamy im znaczenie używając ich jeszcze raz. Jako wyraz wdzięczności otrzymasz od nas specjalny kod uprawniający do darmowej dostawy oraz mały upominek do kolejnego zamówienia. To nasza drobna nagroda za Twój wkład w zrównoważone korzystanie z produktów i dbanie o naszą planetę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.